Muğla Liman İşletmeleri ve Hizmetleri iş ilanları

1.) Genel Başvuru
1

Genel Başvuru

Sonraki ilana geç

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina®, süperyat tesisleri ile, her boyuttan yatları ağırlamaktadır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina®, 140 metre uzunluğa kadar olan super yatlara hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası olarak, Yalıkavak Marina® huzurlu ve sakin konumunu konforlu hizmet tesisleri ve tecrübeli teknik servislerle birleştiriyor.
106 farklı markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, uluslararası ödül sahibi otellere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina®, Yalıkavak Marina® Beach Hotel, Yalıkavak Marina® Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca birçok atkinlik ve aktivite organize etmektedir.
Its All About You – Burada Her Şey Sizin İçin mottosu ile hizmet sunan şirketimizin bir parçası olmak isteyen Marina ve Turizm sektöründe deneyimli/deneyim kazanmak isteyen yeteneklerimizi arıyoruz !
Başvurunuz ve ilginiz için teşekkür ederiz.


Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belirli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.
Bu ilana yapılan başvurular, yakın tarihte oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

Lütfen çalışmak istediğiniz pozisyonu ilan sorumuzu yanıtlayarak belirtiniz. 
Çalışma Yeri : Muğla

Firma : Yalıkavak Marina

İlan : Liman İşletmeleri ve Hizmetleri

Tarih : 2019-01-18

Başvuru : Başvur


Muğla Liman İşletmeleri ve Hizmetleri iş ilanlarından haberdar ol

Muğla Liman İşletmeleri ve Hizmetleri iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir