İstanbul Emlak Geliştirme Sorumlusu iş ilanları

1.) Emlak Destek Uzmanı
1

Emlak Destek Uzmanı

Sonraki ilana geç

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 6.800’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

Watsons Türkiye, 75’ten fazla şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.800’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında

Dünya çapında haftada 57 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 24 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 130.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

  • Emlak Departmanı’na ait tüm süreçlerin organize edilmesi, gerekli planlama ve raporlama süreçlerinin yürütülmesi ve saha ekibine ofis içi işlerde destek olunması.
  • Meslek Yüksekokulu veya Lisans Mezunu,
  • Benzer bir pozisyonda en az 1 yıllık tecrübeye sahip,
  • MS Office programlarını iyi kullanabilen,
  • İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı,
  • İkna kabiliyeti yüksek ve muhakeme yeteneği gelişmiş,
  • Planlama, zaman yönetimi ve organizasyon becerisi gelişmiş, analitik düşünebilen.

Çalışma Yeri : İstanbul

Firma : Watsons

İlan : Emlak Geliştirme Sorumlusu

Tarih : 2019-01-08

Başvuru : Başvur


İstanbul Emlak Geliştirme Sorumlusu iş ilanlarından haberdar ol

İstanbul Emlak Geliştirme Sorumlusu iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir