İstanbul Dijital Pazarlama Yöneticisi iş ilanları

1.) Dijital Pazarlama Yöneticisi
1

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Sonraki ilana geç

Suadiye’de bulunan ofisimizde mevcut ve yeni ürünlerimizin dijital mecralarda tanıtılmasında aktif rol alacak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl deneyime sahip, global bir startup’ın dinamik süreçlerine uyum sağlayacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Beklentilerimiz:
Şirketimize ait dijital mecralarda bulunan hesapları için düzenli içerik oluşturacak,Dijital aracılığı ile müşterilerimizden gelecek destek taleplerini cevaplayacak, Google Adwords ve FB Ads aracılığı ile şirketimizin kampanyalarını yönetecek,Dijital analiz araclarini kullanabilen ve raporlama yapabilecek,Photoshop kullanımı konusunda bilgi sahibi,Yaratıcı içerik oluşturabilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

Hakkımızda
Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bireylerin elektronik ticarete daha hızlı, kolay ve güvenli şekilde giriş yapmasını sağlayan, sosyal ağlar aracılığı ile ticarete hizmet eden finansal teknoloji geliştirici firmadır.

Şirket Kültürümüz
Rakamların performans göstergesi olduğuna inanmıyoruz, müşterilerimizin ve ekibimizin mutluluğu en büyük performans kriterimizdir.
Paymes’de tüm fikirler tartışılır ve kararlar ortak alınır. Karar alınırken, ünvanlar değil fikirler önemsenir.
Hata yapmanın en doğru deneyim olduğuna inanır ve şirketimizde yaptığımız hatalardan artılar çıkarmaya çalışır ve bunu arkadaşlarımızla paylaşırız.
Öğrendiklerimiz de dahil tüm kazanımlarımızı müşterilerimiz ile paylaşır, yalnızca satışlarını artırmak adına değil, sosyal ağlar ile ticarete dahil tüm konularda bilgilenmelerini sağlamak adına Sosyal Ticaret Etkinliği’ni düzenler ve müşterilerimize ücretsiz eğitimler veririz.
Paymes’de çalışan herkes, ünvan farklılığı olmaksızın Paymes’i temsil eder.
Daima en iyiler ile çalışmayı kendimize misyon ediniriz.
Hayal ve idealleri olmayanlar ile aynı ekipte yer almayız.
Ekip olarak, dünya’da yer alan sektörel ve bizi ilgilendiren her şeyi takip ederiz.

Çalışma Yeri : İstanbul

Firma : Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Aş

İlan : Dijital Pazarlama Yöneticisi

Tarih : 2019-01-15

Başvuru : Başvur


İstanbul Dijital Pazarlama Yöneticisi iş ilanlarından haberdar ol

İstanbul Dijital Pazarlama Yöneticisi iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir