Hatay Fizik Öğretmeni iş ilanları

1.) FİZİK ÖĞRETMENİ
2.) Fizik Öğretmeni
1

FİZİK ÖĞRETMENİ

Sonraki ilana geç

1968 yılından beri Türk Eğitiminde sektörünün lider kuruluşu olan Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumlarının Hatay Kampüsüne 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirilmek üzere Fizik ÖĞRETMENİ alınacaktır.Proje odaklı çalışabilecek en az üç yıl deneyimli..

Çalışma Yeri : Hatay

Firma : Bahçeşehir Fen Ve Teknoloji Lisesi

İlan : Fizik Öğretmeni

Tarih : 2019-01-14

Başvuru : Başvur


2

Fizik Öğretmeni

Sonraki ilana geç

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs, 20 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 4 ortaokul, 61 temel lise olmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir. İSKENDERUN UĞUR ANADOLU LİSESİ’NDE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

Alanında en az 3 yıl deneyimli,
MEB atama kriterlerine uygun
Ekip çalışmasına yatkın
Dış görünüşüne önem veren
İletişim becerisi yüksek

Çalışma Yeri : Hatay

Firma : Uğur Okulları

İlan : Fizik Öğretmeni

Tarih : 2019-01-02

Başvuru : Başvur


Hatay Fizik Öğretmeni iş ilanlarından haberdar ol

Hatay Fizik Öğretmeni iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir