Çanakkale Veteriner iş ilanları

1.) Veteriner
2.) Veteriner
1

Veteriner

Sonraki ilana geç

“MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİĞİ” 16.05.2007 yılında İmbroz Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi adıyla Gökçeada’da kuruldu. Çiftliğimizde hayvan refahına çok önem verilerek ve keçilerimizin mutlu olması ilke edinildiği için “MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİĞİ” olarak adlandırıldı. Mutlu Keçiler Çiftliği günümüzde Türkiye’de bulunan en modern Organik Saanen Keçi Çiftliklerinden biridir. İMO sertifikalı organik keçi sütü üretimi yapan Mutlu Keçiler Çiftliği Gökçeada da kurulan ilk yarı açık küçükbaş hayvan çiftliği olmakla birlikte, ürettiği organik keçi sütü ile ülkemizde % 100 organik keçi peyniri ve pastorize keçi sütü üretimi konusunda öncü rol üstlenen örnek bir çiftlik oldu. 1.000 başlık Saanen ırklı organik keçi çiftliğimiz Gökçeada Uğurlu Köyü konumludur. ‘’Mutlu Keçiler Çiftliği‘’ markası ile Türkiye’nin ilk sertifikalı organik pastörize günlük keçi sütü ve keçi peyniri olması nedeniyle gururumuzdur.Grup şirketimiz İMBROZ Gökçeada’da bulunan “Mutlu Keçiler Çiftliği” nde yatılı olarak görev alabilecek “Veteriner” arayışımız mevcuttur.
Bu pozisyonda görev alacak personele ailesiyle birlikte kalabileceği lojman ve eş veya çalışabilecek durumda olan akrabası için (uygun aday olursa ön muhasebe) iş imkanı da sağlanabilecektir.

Üniversitelerin Tercihen Veterinerlik, Zootekni veya Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Küçükbaş hayvancılık konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, (alan tecrübesi şarttır)
Gökçeada’da ailesiyle birlikte ikamet edebilecek (Lojman mevcuttur) durumda olan veya yakın bölgede ikamet eden ancak yatılı olarak kalabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Çalışma Yeri : Çanakkale

Firma : TEKZEN TİCARET VE YATIRIM AŞ

İlan : Veteriner

Tarih : 2019-01-02

Başvuru : Başvur


2

Veteriner

Sonraki ilana geç

“MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİĞİ” 16.05.2007 yılında İmbroz Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi Turizm ve Ticaret Limited Şirketi adıyla Gökçeada'da kuruldu. Çiftliğimizde hayvan refahına çok önem verilerek ve keçilerimizin mutlu olması ilke edinildiği için “MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİĞİ” olarak adlandırıldı. Mutlu Keçiler Çiftliği günümüzde Türkiye'de bulunan en modern Organik Saanen Keçi Çiftliklerinden biridir. İMO sertifikalı organik keçi sütü üretimi yapan Mutlu Keçiler Çiftliği Gökçeada da kurulan ilk yarı açık küçükbaş hayvan çiftliği olmakla birlikte, ürettiği organik keçi sütü ile ülkemizde % 100 organik keçi peyniri ve pastorize keçi sütü üretimi konusunda öncü rol üstlenen örnek bir çiftlik oldu. 1.000 başlık Saanen ırklı organik keçi çiftliğimiz Gökçeada Uğurlu Köyü konumludur. ‘’Mutlu Keçiler Çiftliği‘’ markası ile Türkiye’nin ilk sertifikalı organik pastörize günlük keçi sütü ve keçi peyniri olması nedeniyle gururumuzdur.

Grup şirketimiz İMBROZ Gökçeada'da bulunan “Mutlu Keçiler Çiftliği” nde yatılı olarak görev alabilecek “Veteriner” arayışımız mevcuttur.

Bu pozisyonda görev alacak personele ailesiyle birlikte kalabileceği lojman ve eş veya çalışabilecek durumda olan akrabası için (uygun aday olursa ön muhasebe) iş imkanı da sağlanabilecektir.

  • Üniversitelerin Tercihen Veterinerlik, Zootekni veya Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,

  • Küçükbaş hayvancılık konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, (alan tecrübesi şarttır)

  • Gökçeada’da ailesiyle birlikte ikamet edebilecek (Lojman mevcuttur) durumda olan veya yakın bölgede ikamet eden ancak yatılı olarak kalabilecek,

  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Çalışma Yeri : Çanakkale

Firma : Tekzen Yapı Market

İlan : Veteriner

Tarih : 2019-01-02

Başvuru : Başvur


Çanakkale Veteriner iş ilanlarından haberdar ol

Çanakkale Veteriner iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir