Ankara Satış ve Müşteri Temsilcisi iş ilanları

1.) Satış ve Müşteri Temsilcisi
1

Satış ve Müşteri Temsilcisi

Sonraki ilana geç

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press’in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992’den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.
Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.

  • Ajans Press Group müşterilerinin yardım taleplerine cevap verecek,
  • Bazı periyodik raporların/hizmetlerin hazırlanması konusunda görev alacak,
  • Ajans Press müşteri portföyüne yeni satışlar yapacak ve yeni müşterilerle portföyünü arttıracak,
  • Ms Office programlarına hakim,
  • Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
  • Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün,
  • Yüzyüze ve telefonla iletişimi kuvvetli,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

“Satış ve Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır. Çalışılacak lokasyon Yenimahalle/ANKARA’dır.Ulaşımda güçlük çekmeyecek adayların başvurması tercih edilir.

Çalışma Yeri : Ankara

Firma : Ajans Press Group

İlan : Satış ve Müşteri Temsilcisi

Tarih : 2019-01-07

Başvuru : Başvur


Ankara Satış ve Müşteri Temsilcisi iş ilanlarından haberdar ol

Ankara Satış ve Müşteri Temsilcisi iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir