Ankara Franchise Satış Yöneticisi iş ilanları

1.) FRANCHİSE SATIŞ YÖNETİCİSİ
1

FRANCHİSE SATIŞ YÖNETİCİSİ

Sonraki ilana geç

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI!
Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 112 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu.
Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı…
Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı.
Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.
Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı.
Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Franchise Satış Yöneticisi;
· Türkiye Gayrimenkul pazarının Lideri olma yolunda ilerleyen Coldwell Banker markası ile birlikte çalışma bölgesi olan ANKARA / İÇ ANADOLU BÖLGESİNDE görev alabilecek,
· Sisteme yeni girişimci adaylar kazandırmak,
· Yeni Girişimci aday görüşmeleri yapmak,
Girişimci aday değerlendirmesi ve adayın sisteme kazandırılması ile ilgili planlamaları, çalışmaları yapacak ve bu sürece katkıda bulunacaktır.Lisans mezunu
· Gayrimenkul, Satış, İlaç,Pazarlama veya Hizmet sektöründe deneyimli, ANKARA’da ikamet eden
· Franchise satışı ile ilgili aktif olarak çalışabilecek,
· Stratejik düşünebilen ve planlı çalışabilen,
· Teknolojiyi yakından takip eden ve Office programlarına iyi derecede hakim olan
· Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek,
· Takım çalışmasına yatkın,
· İnsiyatif alabilen ve önceliklere göre işini planlayan,
· Seyahat engeli bulunmayan,
· Tercihen yabancı dil bilen,
· Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış,

Başvurularınız ve tüm bilgileriniz gizli tutulacak ve sadece işe alım için değerlendirilecektir.

Çalışma Yeri : Ankara

Firma : COLDWELL BANKER TÜRKİYE

İlan : Franchise Satış Yöneticisi

Tarih : 2019-01-12

Başvuru : Başvur


Ankara Franchise Satış Yöneticisi iş ilanlarından haberdar ol

Ankara Franchise Satış Yöneticisi iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir