Aksaray Bilgisayar Öğretmeni iş ilanları

1.) Bilgisayar Öğretmeni
1

Bilgisayar Öğretmeni

Sonraki ilana geç

Aksaray Bilim Teknik Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde ilk olarak 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. Aksaray Bilim Teknik Koleji uzman eğitimci / idari kadrosu ile kurumsal bir eğitim merkezi haline gelmiştir.

Aksaray Bilim Teknik Kolejinin tüm öğrencileri lise hayatı boyunca ücretsiz eğitim almaktadır. Tüm öğrencilerin masrafları 5580 sayılı kanun gereği devlet tarafından karşılanmaktadır.

Okulumuzda Elektrik Elektronik Teknolojileri Alanı, Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Alanı, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanları mevcuttur ve 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Bilişim Teknolojileri, Makine Teknolojileri, Metal Teknolojileri, Kimya Teknolojisi ve Motorlu Araçlar Teknolojsi alanları açılması planlanmakta ve Organize Sanayi Bölgesinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar hızla devam etmektedir.

Aksaray Mesleki eğitimine yön veren, çağdaş, yenilikçi, her alanda geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen, çalışanlarının memnuniyetine ve mesleki gelişimine önem veren kolejimize; Hedeflerimiz doğrultusunda gücümüze güç katacak, hem kendine hem de okulumuzun geleceğine katkıda bulunacak “Bilişim Teknoloji Alanı Öğretmenleri” Aksaray Bilim Teknik koleji ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyacağız.

  • Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun olanlar, Teknik Eğitim Fakültelerinin Bilgisayar Öğretmenliği Eğitimi Bölümü, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenleri, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği/Eğitimi mezunu olanlar ile üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun olup tercihen gerekli formasyon eğitimi almak ve tamamlamak
  • Çağdaş eğitim, yöntem ve teknolojilerini kullanabilen,
  • Branşına hakim,
  • Dış görünümü ile örnek olan,
  • Diksiyonu düzgün,Yeni bilgileri öğrenmeye açık ve araştırmacı,
  • Pozitif, iletişim becerileri güçlü,
  • Planlama yapma ve uygulama yeteneğine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Tercihen 2 yıl sektör tecrübesi olan adaylar önceliklidir.

Çalışma Yeri : Aksaray

Firma : AKSARAY BİLİM TEKNİK KOLEJİ

İlan : Bilgisayar Öğretmeni

Tarih : 2019-01-05

Başvuru : Başvur


Aksaray Bilgisayar Öğretmeni iş ilanlarından haberdar ol

Aksaray Bilgisayar Öğretmeni iş ilanları geldiğinde email ile hemen haberdar olmak için ilan habercisine kayıt olun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir